GTA V için Liberty City modu!

GTA V, çıktığı günden beri biz haber basınının favorilerinden biri, nasıl olmasın ki? Dünyasının büyüklüğü yetmezmiş gibi videoları, modları ve hatta düğün konvoylarıyla da hayatımızın iyice içine girmiş durumda.

Bu da yetmemiş olacak ki bir grup mod yapımcısı GTA 3 ve GTA 4 için yaratılmış olan Liberty City’yi oyuna eklemeye karar vermiş. Üstelik oyuna eklediğinizde eski şehirlerden birisinin yerini de almıyor, denizin ortasında sanki bir ada gibi beliriyor ve siz bir uçağa binip Liberty City’ye seyahat edebiliyorsunuz.

Bu modu oynayabilmek için dönüştürücü modu indirmeniz ve hem GTA V hem de GTA IV’ün ikisine birden sahip olmanız gerekiyor. Aynı zamanda iki oyunun da harddiskinizde kurulu olması şart zira dönüştürücü GTA IV dosyalarını alıp dönüştürdükten sonra GTA V’in altına kopyalıyor.

Mod yapımcılarına göre bu yolu tercih etmelerinin iki önemli sebebi var. İlki oyunun herhangi bir hakkına sahip olmadıklarından Rockstar ile papaz olmak istemiyorlar ve diğer konu da, Liberty City haritasının dönüştürüldükten sonra hayli fazla yer kaplıyor olması.

Bu modun sadece tek kişilik oyunda çalıştığını da eklemiş olalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr