Hearhstone World Championship’in ilk ayağı başlıyor!

1.000.000$ büyük ödüle sahip, en iyi oyuncuların oynadığı 2016 Hearhstone World Championship‘in ilk ayağı Tavern Heroes turnuvası başlıyor!

Power Core Card Back Kazanma Şansı http://goo.gl/AVjTcS

Tavern Heroes turnuvası ile başlayan, Spring Preliminaries. Ile devam eden, Spring Hearthstone Şampiyonası, 13 Mayıs’tan 15 Mayıs’a kadar Kadıköye, Dark Passage Gaming Center’da!

Taven Heroes turnuvası $1 000 000 ödül havuzuna sahip 2016 Hearthstone Dünya Şampiyonasının ilk ayağı olarak 13 Mayıs günü Kadıköy, Dark Passage Gaming Center’da başlıyor. Türkiye Tavern Hero’ları 13 Mayıs’ta Dark Passage Gaming Center’da yeteneklerini, Tavern Heroes açık elemeleri aracılığı ile katılma hakkı elde eden Türk Hearthstone oyuncularına karşı deneyecek. Katılımcılar Avrupa’nın birden fazla bölgesinde yapılan Fireside Gathering katılımcıları ile karşı karşıya gelecek. Bu turnuvanın ilk 32 oyuncusu Tavern Heroes olarak adlandırılır ve ertesi gün başlayan Spring Preliminaries’de kendi ülkesini temsil ediyor olacak!

Spring Preliminaries, bahar sezonu boyunca Avrupa sıralamasında ilk 128 oyuncu arasına girmeye hak kazanmış oyuncuların karşılaşacağı turnuvadır. İlk 128 oyuncunun yanı sıra Cuma günü Tavern Heroes turnuvasından çıkan ilk 32 oyuncu da turnuvaya katılma hakkı elde etmiş olacak. Türkiye Spring Preliminaries 14 – 15 Mayıs tarihinde “Dark Passage Gaming Center’da” yapılacak. Katılımcılar bir kez daha Avrupa’daki diğer nitelikli oyunculara karşı oynayacak. Bu turnuvadada çıkan ilk 8 oyuncu 100.000$ ödül havuzundan paylarını almak için HCT Spring Championship’e gitmek için hak kazanmış olacaklar!

3 günlük bu harika etkinlikte sevdiğiniz oyuncular ile tanışma şansı yakalayıp, sevdiğiniz oyunu canlı olarak bizimle birlikte izleyin. Yapılacak yan etkinlikleri kazanıp ödül kazanma şansını yakalayın! Yapılacak olan yan etkinliklere katılan her oyuncuya Power Core Card Back hediyesi verilecek! Bu kart arkası sadece eSports etkinliklerine katılan oyunculara verilmektedir, bu kart arkasını alma şansını kaçırmayın!

Adres: Dark Passage Gaming Center – Söğütleçeşme Caddesi, Kırtasiyeci Sokak No:17

12994497_1181933781839503_680589621852195235_n

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr