Kafası güzel oyun Islands: Non-Places çıktı!

Bizim dergide kafası güzel oyunlar genellikle derginin en aklı başında yazarlarından Ertekin’e giderdi, nedense. Öyle bir noktaya geldik ki Ertekin artık incelemesi için önerdiğimiz oyunlara cevap bile vermez oldu, bu ritüel de tarihe karıştı. :/

Islands: Non-Places de tam Ertekin’i oyun oynamaktan soğutacak, varoluşunu sorgulatacak türde, sürreal, kafası güzel bir oyun.

Oyunda on farklı renkte ve tasarımda ortam var ve bu ortamlarda ne yapacağımız konusunda da hiçbir yönerge yok. Tıpkı gündüz düşü kurar gibi hareket ediyor, gördüğümüz ışık kaynaklarına dokunuyor, düğmelere basıyor, ne olacağını bekliyor ve efektleri izliyoruz. Tüm bunların ne için olduğu ise oyunu denemek isteyenlere kalsın.

Islands: No-Places, toplamda 45 dakika kadar süren, ya çok seveceğiniz ya da nefret edeceğiniz bir yapım, ortası yok. Fiyatı da sadece 10 TL.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr