Knack 2 geliyor (Şaka değil!)

PlayStation 4 için çıkan en kötü platform oyunları listesine kafadan yazabileceğimiz Knack, gerçekten de devam oyununa kavuşuyor.

2013 yılının sonlarında piyasaya çıkan ve neredeyse tüm oyun basını tarafından yerden yere vurulan oyunun devamının geliştirme aşamasında olduğu bu senenin başlarında sızmış ancak açıkçası bu haberi çok da ciddiye almamıştık. Öyle ya, SCE gibi bir firma, bu kadar beklentilerin altında kalan bir yapıma neden devam oyunu yapmak istesindi?

İnanın veya inanmayın, PSX 2016 sırasında Knack 2 gerçekten de duyuruldu ve aşağıda bir de oynanış videosu var. Bakalım, belki de bu sefer oynarken keyif veren bir platform oyunu ile karşılaşırız.

PlayStation 4’ün arkasındaki beyin olan Mark Cerny tarafından yönetilen oyunun çıkış tarihi henüz belli değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr