Microsoft PUBG reklamını geri çekti!

Microsoft, PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın Xbox One sürümü için Macsterr‘ın hazırlamış olduğu Fan Art çalışmasına çok benzer bir görsel yayınlayınca olanlar oldu.

Macsterr’in hazırlamış olduğu bir görselin çok benzerinin Xbox’ın kendi Twitter hesabından paylaşılması hayli tepki aldı. Microsoft da gelen ve gelecek tepkileri engellemek adına görseli geri çekme kararı aldı.

Fotoğrafta, Xbox One konsolunun üzerine yerleştirilmiş uzun sarı çalılar arasında bir PUBG karakteri yürümekte. Resim Xbox One tarafında ise aynı şekilde, fakat karakter bu sefer oyunda uçaktan random bir şekilde düşen Drop’a doğru yürüyor.

Macsterr tarafından paylaşılan PUBG sanat çalışması.

Xbox’ın resmi Twitter hesabından paylaştığı tweet.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Kasım ayında Güney Kore’ye gitmeye ne dersin? CHIP’in yarışmasına katıl, en çarpıcı yanıtı ver, Güney Kore gezisini… https://t.co/ZtFeOXygxe
Acer’ın oyunculara yönelik yeni ürünlerini Rusya’da inceledik! https://t.co/iMqehzeCnD https://t.co/nzLw1MkgHd

Flickr