Minecraft temalı Xbox One S!

Minecraft temalı Xbox One S paketi kullanıcılarıyla buluşmak için hazırlanıyor.

İngiltere’de Argos ve Sainsbury’s haricinde fiziksel satışı olmayan bu özel paketin fiyatı, Argos tarafından kesinleştirilerek 350£ olarak belirlenmiş.

Minecraft hayranlarının beğenisini kazanacak olan bu eğlenceli oyun konsolu belirli bir sayıda üretildi ve firmanın söylediğine göre daha fazla üretilmeyecek. Eğer İngiltere’de değilseniz, bu konsolu satın almanızın tek yolu internet üzerinden sipariş vermek. İnternet sitesinde 400£ yazıyor olsa da satın alma işleminde ilerlediğinizde fiyatının 350£’a düştüğünü göreceksiniz.

Minecraft oynundaki çim temasıyla yapılmış olan bu konsolun aynı zamanda pembe renkte olanı da mevcut.

Minecraft temalı Xbox One S paketi içerisinde creeper desenli Xbox One konsolu, konsolunuz için dik ayaklık, creeper desenli gamepad, domuz desenli gamepad, oyunun kendisi, bir aylık oyun üyeliği ve Redstone Skin paketi bulunmakta.

Microsoft şu an ön siparişleri almaya başladı ve ilk gönderim tarihi de 3 Ekim 2017 olarak kesinleşti.

3 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr