Güzelliğin peşinde bir mobil oyun: Prune

Seneler önce tadına doya doya oynadıysak da maalesef kimseye oynatamadığımız Okami’nin sanatsal yaklaşımından esinlenmiş bir mobil oyun var.

Mantığımız oldukça basit, bir tohum olarak toprağa düşen ağacımızı büyüyebilsin diye güneşe ulaştırmaya çalışıyor, bu esnada da bir dallarının bir yere takılıp kalmamasına dikkat ediyor, tehlikelerden korumaya çalışıyoruz. Oyunun sanatsal yönetimi ve renk paletinin kullanımı takdire şayan, ayrıca iPhone 5’ten itibaren tüm modellerde rahatça oynanabilmesi de (4S’te de gayet akıcı oynanış) bir diğer artı. Maalesef oyun şimdilik Android kullanıcılarına sunulmuyor.

3.99$’a satılan oyun herhangi bir oyun içi satın alma öğesine sahip değil, yani bir kez aldıktan sonra hiç bir şey için para vermeniz gerekmiyor.

İndirmek için; https://itunes.apple.com/us/app/prune/id972319818?mt=8

296607-h1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr