Monaco: What’s Yours Is Mine Steam’de bedava!

İndie soygun oyunu olan Monaco’yu Steam’den bugün (8 Eylül 2017) saat 20.00’a kadar ücretsiz olarak Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Monacu’yu akşam 20.00’a kadar kütüphanenize eklerseniz, indirmenize gerek kalmadan oyun kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek. Ayrıca bu kampanyadan yararlananlar gelecek salı çıkacak Tooth and Tail adlı oyunu da yüzde on indirimle alabilecekler.

Oyunun Steam’deki eleştirilerinin çok olumlu şeklinde olduğu düşünülürse, bunun kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

Monaco singleplayer olarak veya co-op olarak oynanabilen bir indie soygun oyunu. Oyunda bir soygun için en iyi ekibi toplayarak en mükemmel soygunu gerçekleştiriyorsunuz. İşte oyunun resmi fragmanı:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Klasik macera oyunlarından sıkılanlar için çok kaliteli bir yerli yapım! Beat the Game'i inceledik;… https://t.co/HQdxva5VjS
World of Tanks konsol sürümlerine yeni savaş hikayeleri geliyor! https://t.co/bhrxYYE6gi https://t.co/cbAabT79Yx

Flickr