NBA® 2K17’nin Kapak Oyuncusu Belli Oldu!

Üç kez NBA All-Star’a seçilen istikrarlı oyuncu Paul George, müthiş geçen sezonun sonunda NBA 2K17’nin kapaklarında yerini buluyor.

PaulGeorge
2K, 20 Eylül’de çıkacak dünyanın en çok satan NBA basketbol simülasyonu serisinin son oyunu NBA 2K17’ye kapak yıldızı olarak Indiana Pacers All-Star şutörü Paul George ile anlaştıklarını açıkladı. 2015-16 NBA sezonunda maç başına 23.1 sayı ile oynayan George, kapakta ilk defa tek başına yer alacağı gibi, Çin’deki NBA 2K Online’da da kapak yıldızı olacak.

NBA 2K’nın bağımlısı olduğu bilinen George, geçtiğimiz yıl da NBA 2K16 Road to the Finals ve MyNBA2K16 organizasyonlarında da 2K ile çalışmıştı.

NBA 2K17’nin standart sürümü; PlayStation 4 ve PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarında satışa çıkacak.

Ayrıca 2K, Lakers’ın muhteşem ismi Kobe Bryant’ın jübilesi şerefine yaptıkları NBA 2K17 Kobe Bryant Legend Edition’ı PlayStation®4 ve Xbox One için satacaklarını duyurmuşlardı.

2K, Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO) yayın markasıdır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Bugün Dünya Değerler Günü! Küçük adımlar atarak yaratacağın büyük etki için, değer odaklı bir yaşam için bugün hare… https://t.co/jWRd0vCGp3
Riot Games'in 10.Yıl kutlamaları için The Excel'deyiz. Birazdan ortalık karışacak. :) #leagueoflegends #riotgames… https://t.co/ylOaCmIuvt

Flickr