ASTA Kasımda beta testlerine başlayacak!

MMORPG sektörünün önemli yayıncılarından biri olan Webzen, geçtiğimiz haftalarda Uzakdoğu temalı ve özellikle Çin kültürünü yansıtan yeni MMORPG oyunu ASTA’yı batı pazarına getireceğini açıklamıştı.

Oyuncular 3 Ksım’da bşalayacak olan betaya dahil olabilecekler ve karakter özelleştirme, yetenek ağaçları, zindanlar ile pek çok PvP savaş alanı beta süreciyle beraber oyunda test edilebilir olacak. Beta sürecinin ne zaman biteceği açıklanmamak ile birlikte oldukça uzun olacağı tahmin ediliyor ve bu nedenle herhangi bir çıkış tarihi tahmin etmek pek de doğru olmaz. Yapımcı ekip bu haberin üzerine bir de video yayınladı. Bu videoyu da aşağıda bulabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr