Cabal 2’yi bekleyenlere müjde!

Zamanında ülkemizde de oldukça popüler bir MMORPG olan CABAL Online’ın ikinci oyunu duyurulalı epey bir süre geçti. Özellikle Avrupa’da ve Kuzey Amerika’daki oyuncular oyunu bu bölgelerde görebilmek için büyük bir heyecan duyuyordu; ancak yapımcılar bir türlü CABAL 2’yi bu bölgelere sunamadı.

ESTSoft bugün yaptığı açıklamayla oyunun dünya çapında açık betasının başlangıç tarihini 2 Temmuz olarak açıkladı. Açık beta itibariyle oyunda altı farklı sınıf pek çok zindan geniş PvP alanları bulunacak. Oyun o eski CABAL atmosferini oyunculara yaşatmayı temel hedef olarak belirlemiş durumda. Son olarak ise yapımcılar açık betada yer alan karakterlerin kalıcı olacağını ve oyun live konuma geçtiği zaman silinmeyeceğini açıkladı.

2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Echo of Soul Phoenix 2.0 Güncellemesi yolda! https://t.co/j8cg3iCmjE https://t.co/LGUaLON5Vr
Wargaming'de Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor! https://t.co/jku0v9EMsQ https://t.co/vogGbMCZxF

Flickr