CA:LoS İkinci Kapalı Beta süreci başladı!

Türkiye ve Avrupa’dan seçilen oyuncular şu anda silahlarını kaptı ve Combat Arms: Line of Sight 2.Kapalı Beta sürecine başladı.

28 Mayıs’ta saat 22:00 itibariyle başlayıp 3 Haziran’da sona erecek olan 2.Kapalı Beta’ya katılma şansını elde eden oyuncular, daha önce kimsenin yaşamadığı deneyimleri ilk kez yaşayacak, tonlarca yeni silahı, modları, haritaları ve önüne geleni ezip geçen Süper İnsan Güçlerini deneyecekler.

Beta’da oyuncularının kendi özgün kamuflajlarını yarattıkları Kamuflaj Tasarım Etkinliği’nde ödül kazanan tasarımlar da yer alıyor. CA:LoS geliştiricisi, Blackspot Entertainment binlerce tasarım arasından titizlikle seçim yaptı. Bugün oyunda uygulamaya alınan bu tasarımlar aksiyona ayrı bir heyecan katıyor!

Nexon Europe Kamuflaj Tasarım Etkinliği’nin CA:LoS katılımcılarının yer alabilecekleri son yarışma olmadığını daha önce de duyurmuştu. İleride daha çok oyuncunun fikirlerinin oyuna dahil edildiğini göreceğiz.

Combat Arms: Line of Sight 2. Kapalı Beta sadece İngilizce oynanıyor ama oyuncular bu yılın sonuna doğru tüm oyunu kendi dillerinde oynama olanağına kavuşacaklar. Bu diller arasında Türkçe, Almanca, İtalyanca, Lehçe ve İspanyolca yer alıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr