Devilian Güney Kore’de kepenkleri indiriyor!

Devilian Online Avrupalı oyuncular tarafından heyecanla bekleniyor. Kaliteli bir hack & slash oyununun eksikliğini çeken oyuncular için Devilian Online bulunmaz bir nimet olabilir.

Ancak geçtiğimiz gün Uzakdoğu’dan Devilian Online için Avrupalı oyuncuları endişelendiren bir haber geldi. Yapımı Ginno Games ve oyunun Güney Kore yayıncısı HanGame oyunun bu bölgede yer alan versiyonunun henüz belirsiz bir zaman aralığında kapandığını açıkladı. Ancak bu sürenin çok da uzamayacağını tahmin ediyoruz. Edinien bilgilere göre yayıncı firmanın, oyunla ilgili olarak istekleri sürekli büyüdü ve bu da yapımcı ve yayıncı firmayı anlaşmazlığa düşürdü. Şimdi ise Yapımcı Ginno Games, bu bölgede Devilian Online için yeni bir yayıncı firma arıyor.

Avrupalı oyuncuları endişelendiren bu haber üzerine Devilian Online’ın Avrupa yayıncısı Trion Worlds, bu olayın Avrupa versiyonuna hiçbir etki etmeyeceğini, zaten oyunun daha pek çok bölgede oynanabilir olduğunu açıkladı.

wallpaper_1280x800_07

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr