Smite Xbox One’a çıktı!

MOBA piyasasının sevilen isimlerinden Smite PC’de kendi oyuncu kitlesini oluşturmayı başardı. Bu başarısını konsollarda taşımak isteyen yapım geçtiğimiz günlerde Xbox One için beta başlamıştı.

Beta testlerinden büyük bir başarıya imza atan Smite, Hi-Rez’in açıklamalarına göre bir milyondan fazla oyuncu beta aşamasına katıldı. Oyunun tam sürümü de nihayet Xbox One’a çıktı. Smite, e-spor dünyasında faliyet gösteren, hem konsollarda hem de PC’de oynanabilen ilk oyun oldu. Bu bağlamda Hi-Rez Smite’ın ilk Xbox One sürümüne özel turnuvanın Ekim ayında yapılacağını da açıkladı.

maxresdefault

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr