Devilian’da Cannoneer sınıfına yeni video!

Batı pazarında bir süredir heyecanla beklenen Devilian beta testi aşamalarını gerçekleştirecek ve ilk kapalı beta testi yarın başlıyor. Hala yapım aşamasında olan oyun için yeni bir video daha yayınlandı.

Oyunun batı pazarındaki yayıncısı Trion Worlds, Devilian’ın Cannoneer sınıfını ele alan yepyeni bir videoyu oyunculara sundu. Cannoneer sınıfı aksiyonu en derinden yaşayan saldırı temelli bir sınıf olacak. Hem büyü hem de teknolojiyi kullanabilen bu sınıf özellikle patlayıcı saldırılar gerçekleştirebilecek. Cannoneer, düşmanlarını mayınlar kullanarak yok edebileceği gibi ateşli silahlar da kullanabilecek. Yayınlanan videoda sınıfın amansız savaşlarından bir örnek görmek sevindirici!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr