Dragon’s Prophet Türkçe mi oluyor ?

nTroy oyun firması henüz yeni fakat 2006 yılından beri faaliyet gösteren Gameturk firmasnı satın almalarıyla birlikte Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptı ve ilk bombalarını patlatmak üzereler.

Amerika’da Sony Entertainment tarafından, Avrupa’da ise Infernium tarafından yayınlanan Ejderha temalı MMORPG Dragon’s Prophet Türkiye pazarına Türkçe olarak geliyor gibi görünüyor.

ntroy sitesinde “Çok Yakında” yazısı ile Dragon’s Prophet oyunu gözümüzden kaçmadı ve bu bilgiyi sizlerle paylaşalım istedik. Dragon’s Prophet Amerika’da Sony Entertainment, Avrupada ise Infernium firması tarafından yayınlanıyor. Kendi ejderhanızı yakalayıp, büyütüp evrim geçirip sizinle birlikte savaştırabildiğinizi bir oyun.

Sınıf olarak bir MMORPG ve çok geniş bir MMORPG. Türkiye pazarında bulunan Türkçe ve kaliteli MMORPG sıkıntısına güzel bir çare olabilecek gibi görünüyor.Hep beraber bekleyip görelim.

Dragon's Prophet Dragon 3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr