Guild Wars 2 Tempest’ı doğruladı

Guild Wars 2 hiç şüphesiz MMORPG piyasasının en çok oynanan ve en sevilen oyunlarından biri. Free to play olmasa da yalnızca bir kez satın alarak oynayabileceğiniz Guild Wars 2 düzenli güncellemelerine devam ediyor.

Guild Wars 2 resmi Twitter hesabı geçtiğimiz günlerde bir görsel yayınlamıştı. Bir karakterin yer aldığı bu görsel hakkında çıkan söylentilere göre bu karakter Elementalist’in yeni uzmanlaşma rolü olacak olan Tempest idi. ArenaNet bu söylentileri doğruladı. Yani Elementalist’in yeni uzmanlaşma rolü Tempest olacak.

Tempest taşıdığı savaş borazanı sayesinde hem düşmanlarına ciddi hasarlar hem de dostlarını destekleyebilecek. Şu an için dört adet yeteneğini bildiğimiz Tempest bu yeteneklerle havayı, suyu, ateşi ve toprağı kontrol edecek. Tempest hakkında henüz fazla bir şey bilmiyoruz; ancak ilerleyen günlerde ArenaNet’in Guild Wars 2 için yapacağı canlı yayınlar sayesinde Tempest’ın bütün özelliklerini göreceğiz.

guild_wars2_1

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr