Heroes & Generals’a yeni güncelleme!

İkinci dünya savaşını online ortama taşıyan MMOFPS oyunu Heroes & Generals’ın yapımcıları yepyeni bir güncellemenin kapılarını aralıyor.

Heroes & Generals’ın bu yeni güncellemesi Xylander olarak geçiyor. Güncelleme daha önce Amerikan ve Alman ordularına yapıldığı gibi bu sefer de Sovyet orduları için yeni bir silahı oyuna ekliyor. Eklenen silah AVS-36 isimli otomatik bir tüfek. Bunun yanında harita güncellemeleri, yeni silah skinleri, yeni kamuflajlar oyuna eklendi. Yapımcı ekip Battle Director isimli yeni bir sistemi de tanıttı. Bu sistem sayesinde savaşlar çok daha dengeli ve eğlenceli hale geliyor. Son olarak ise oyundaki teknik hataların giderilmesi için düzenlemeler yapıldı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr