King of Wushu’dan PS4’e özel yeni karakter!

Uzakdoğu dövüş sanatlarıyla ilgili MMO oyunları bir hayli kısıtlı. Olanlar ise başarı ile başarısızlık arasında ince bir çizge ilerlemeye çalışıyor. Snail Games’in Age of Wushu’dan ilham alarak çıkardığı MOBA oyunu King of Wushu’da bu oyunlardan birisi. King of Wushu PC’de istenilen başarıyı yakaladıktan sonra PS4’e çıktı. Daha önce oyunu Xbox One için de hazırladıklarını duyuran Snail Games, Chinajoy 2015 fuarında oyunun PS+’e özel yeni karakterini duyurdu.

Zhuge Cheng isimli karakter aslında Playstation 4 için özel olarak çıkmış üçüncü karakter olma özelliğini taşıyor. Yapımcı ekip karaktere ses verecek olan kişinin Japon aktör Takeheta Soeda olacağını açıklasa da karakterin oynanışıyla ilgili hiçbir detay vermedi. Xbox One oyuncularını sevindirecek olan haber ise oyunun Xbox One’a özel iki adet karakter barındıracağı kesinleşmiş durumda.

20150801043103a0e5vkbovdyajqnc

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr