Nikksy League Mart 2016 kayıtları başladı!

10 Bin Türk Lirası büyük ödülüyle Türkiye’nin en büyük League of Legends turnuvası olarak dikkatleri çeken Nikksy League’in Mart 2016 kayıtları başladı. Toplamda 64 takımın yer alacağı turnuvanın sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen takım 10 Bin Türk Liralık büyük ödülün sahibi olacak.

Her ay düzenli olarak organize edilen turnuvanın kayıtları 9 Mart’a kadar devam edecek. 2 Ön Eleme, Grup Maçları, Çeyrek Final, Yarı Final’in sonunda finale kalmayı başaran ekipler Game Ekstra Gamer Arena’da düzenlenecek olan büyük finale davet edilecek.

Toplamda 1 ay sürecek olan Nikksy League’deki tüm maçlar Nikksy.com üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Turnuvaya sadece sezon 5 ve 6’da Platin seviye ve üstü olan takımların kayıt yaptıracağını tekrardan hatırlatalım.

Nikksy League’e http://www.nikksy.com/kayit/ adresinden kayıt olabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr