RIFT 3.4 güncellemesini yayınladı!

Free-to-play MMORPG sektöründe sevilen bir isim olan RIFT güncellemelerine devam ediyor. Trion Worlds’ün oyunculara sunduğu son güncelleme “Into the Wilds” olarak anılan 3.4 güncellemesi oldu.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan güncelleme oyuna yepyeni bölgeler, yepyeni görevler ve daha fazla bulmacayı ekledi. Bunun yanında çokd aha önemli olarak RIFT’in yeni sınıfı The Primalist sounda oynanabilir durumda. Bu sınıf tank, DPS veya destek rolünde oynayabilecek ve elemental güçlere sahip olacak. Ayrıca Into the Wilds için yepyeni bir video da yayınlandı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr