Skyforge’a 11 Ağustosta büyük güncelleme geliyor!

Allods Team ve Obsidian Entertainment’in hazırladığı My.com’un yayınladığı Skyforge büyük bir güncellemeye doğru yol alıyor. Yapılan açıklamaya göre 11 Ağustos’da çıkacak olan güncellemenin ismi Crucible of the Gods olacak. Güncelleme beraberinde pek çok bugı düzeltecek ve yeni oyun içeriklerini sunacak. Yapımcı ekibin güncellemeyi bir süredir hazırlamakta olduğu biliniyor. Güncelle oyunculara sürekli olarak farklı deneyimler yaşatması bekleniyor. İsterseniz artık yavaş yavaş güncellemenin detaylarına geçelim.

My.Com yayınladığı duyuruda oyuncuların Divine Form’a girebileceğini duyurdu. Bazı efsanevi olayların ölümlülerin ve ölümsüzlerin yeteneklerinin ötesinde olduğunu, bunun için oyuncuların tanrıların arasındaki yerini alması gerektiğini açıkladı. Divine Form’a ulaşmak için oyuncuların 30,500 prestij puanına sahip olanların üstlenebildiği yeni “New God” senaryo görevini tamamlamaları gerekiyor.

scr_god_1

Güncellemeyle gelen ikinci bir yenilik ise Distortions yani uzayda yaşanan bozukluklar ile ilgili içerik. Oyuncular bu bozuklukları özel analiz yetenekleri ile tespit edebilecekler ve bu sayede grubunuzdan on oyuncu Pantheon’dan düşman sığınağına ışınlanabilecek. Burada, antik arenada birbirinden güçlü dört düşman ile karşılaşacak olan oyuncular zafere ulaşacak olurlarsa birbirinden özel ödüller kazanabilecekler. Bu ödüller arasında epik silahlar, özel başarımlar olduğu gibi, karakterinizin Divine Form’una giden yeni bir yol açılacak.

Mechanoid Ship ve Operation Isebella isimli iki yeni raid güncellemeyle gelen yeni içerikler olarak karşımıza çıkıyor. 10 kişilik olan bu raidlerde oyuncular geniş bir PvE içeriğe ulaşabilecekleri gibi birbirinden değerli hediyelerin de sahibi olabilecekler. Ayrıca Ivasion ve Anomaly sistemiyle ilgili yenilikler de güncellemenin içeriğine dahil oluyor. Bakalım bu geniş güncelleme Skyforge’u nereye taşıyacak.

scr_god_3

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr