Supernova ikinci kapalı betasına başladı!

Stratejik ögeleri de içerisinde barındıran Supernova, Primal Game Studio tarafından hazırlanıyor ve Bandai Namco tarafından yayınlanıyor. Oyun bir daha ki sene fre-to-play olarak sunulacak ve yalnızca PC platformunda göreceğiz.

Oyunun ilk kapalı betasını tamamlayan yapımcı firma geçtiğimiz gün ikinci kapalı betayı da başlattı. İlk kapalı betanın tamamlanmasıyla oyunculardan gelen feedbackler üzerine oyunda pek çok düzeltme yapıldığı gibi yeni kostümler eklendi ve oyun ödülleri güncellendi. Ayrıca oyunun yeni Commander’ı ve en iyi saldırı karakterlerinden biri olacak olan Ittari oyuna eklendi. Bir keskin nişancı olan Ittari elbette menzilli saldırılarıyla ön plana çıkacak. Ittari için yeni bir video yayınlandığını da belirtelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr