Supernova ikinci kapalı betasına başladı!

Stratejik ögeleri de içerisinde barındıran Supernova, Primal Game Studio tarafından hazırlanıyor ve Bandai Namco tarafından yayınlanıyor. Oyun bir daha ki sene fre-to-play olarak sunulacak ve yalnızca PC platformunda göreceğiz.

Oyunun ilk kapalı betasını tamamlayan yapımcı firma geçtiğimiz gün ikinci kapalı betayı da başlattı. İlk kapalı betanın tamamlanmasıyla oyunculardan gelen feedbackler üzerine oyunda pek çok düzeltme yapıldığı gibi yeni kostümler eklendi ve oyun ödülleri güncellendi. Ayrıca oyunun yeni Commander’ı ve en iyi saldırı karakterlerinden biri olacak olan Ittari oyuna eklendi. Bir keskin nişancı olan Ittari elbette menzilli saldırılarıyla ön plana çıkacak. Ittari için yeni bir video yayınlandığını da belirtelim.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr