PES 2017’nin veri paketi nihayet yayınlandı!

PES 2017: Veri Paketi 1.0 Yayınlandı! Ücretsiz güncellemede yeni formalar, yüzler, kramponlar ve fazlası bulunuyor.

Konami, PES 2017 için ücretsiz indirilebilir Veri Paketi 1.0 güncellemesini yayınladı.

Bu güncellemenin merkezinde Liverpool FC’nin üçüncü forması da dahil olmak üzere 73 kulüp forması için güncellemeler, en yeni krampon modelleri ve 30’dan fazla futbolcunun yüzlerinde yenileme bulunuyor ve böylece oyun gerçek hayattaki futbola bir adım daha yaklaşıyor. KONAMI ayrıca çevrimiçi myClub modu için bir de kampanya başlattı. Kampanya oyunculara oyuna yeni eklenen bir kadroyu satın alma şansı sunuyor.

KONAMI’nin PES 2017’ye daha fazla güncelleme ekleme kararlılığının bir parçası olan Veri Paketi 2.0 şu an geliştirilme aşamasında ve Kasım ayında yayınlanması bekleniyor; bu güncelleme Liverpool FC’nin Anfield ve Borussia Fortmund’un Signal Iduna Park stadyumları ve fazlasının eklenmesiyle stadyum listesinde güncellemiş olacak.

Formalar, Kramponlar, Güncellenen Yüzler eklenecek

*Çevrimiçi myClub modu için kampanya başladı!
Özel Temsilci: PES DP1’in Yeni Yüzleri
· Oyuncular PES 2017’ye yeni eklenen kadrolardan birine rasgele sahip olabilecekler.
· Kampanya bugün, 27 Ekim 19:00’da başladı ve 2 Kasım Çarşamba 15:00’te sonlanacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr