Yeni Prey’den ilk oynanış videosu geldi…

Arkane Studios tarafından yeniden yaratılan Prey’e ait pek çok detay gizemini korurken, yeni video sizleri hayli şaşırtabilir.

Eski Prey hakkında ne hatırlıyorsunuz? Duke Nukem Forever ile yarışabilecek geliştirme süreci, kızılderili öğeleriyle zenginleştirilmiş eli yüzü düzgün klasik bir FPS oynanışı, değil mi?

Bu durum değişebilir çünkü bu defa karşımızda “keşif” tarafı hayli baskın bir oyun var gibi gözüküyor. İçinde bulunduğumuz uzay gemisinin bölümleri birbirinden görevler ile ayrılmıyor ve tam bir devamlılık söz konusu. Adr1ft’te olduğu gibi defalarca aynı yere dönebilir, gözden kaçırdığınız bir detayın peşinde saatlerinizi geçirebilirsiniz.

Ayrıca yapımcılar oyunda yer alacak bir yaratık türünden de bahsetmişler. Bu yaratıklar çevrenizdeki herhangi bir nesneyi taklit edebiliyolar ve farkı görebilmek için gerçekten de çok yakından bakmanız gerekiyor.

Oyunun 2017 yılı içinde PC, PS4 ve Xbox One için satışa çıkması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr