PUBG 6.2 Güncellemesi Takım Deathmatch’i kapsayan Arcade Modunu Tanıtıyor

Takım Deathmatch (Ölüm Oyunu) Modu:
Bu yeniliklerin ilki klasik Takım Ölüm Oyunu modu ve kısıtlı bir süre için Arcade olarak sunuluyor. Takım Ölüm Oyunu’nda 8 kişiden oluşan iki takım karşılaşır ve 50 öldürmeye ulaşan ilk takım veya 10 dakika sonunda en çok öldürmesi olan takım raundu kazanır. İki raunt galibiyet alan takım zafere ulaşır. Takım Ölüm Oyunu, tam da bu karmaşaya uygun tasarlanmış PUBG’nin ikonik haritalarının daha küçük savaş alanlarına dönüştürülmüş bölümlerini içeriyor.

Patlayıcılarda Dengeleme:
Güncelleme 6.2 oyuncuların çok talep ettiği dengelemeyi patlayıcılara getiriyor. El bombaları, molotoflar, sis bombaları ve sersemletme bombaları artık daha ağır olacak ve bu da envanterinizde onlardan artık daha az sayıda taşıyabileceğiniz anlamına geliyor. Yelekler artık el bombalarının hasarını hafifletecek ve molotoflardan çıkan ateş daha hızlı saçılacak. Patlayıcılarda bunlardan başka birçok değişiklik mevcut, daha fazla bilgi için yama notlarımızı inceleyebilirsiniz.

Güncelleme 6.2 PC sunucularında 19 Şubat tarihinde, konsollarda ise bundan kısa bir süre sonra aktif olacak. Hemen aksiyona girmek istiyorsanız PC Test Sunucuları bugün açılıyor!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.