PUBG 7.3 güncellemesi yayınlandı

Geçtiğimiz hafta duyurulan PUBG Güncelleme 7.3 PC sunucularında yerini aldı ve 23 Haziran tarihinde konsollarda aktif olacak.

Bu güncelleme önümüzdeki sezonlarda Battle Royale’i geliştirecek oynanış mekaniklerinde önemli değişiklikler sunuyor. Aynı zamanda, %50 oranında daha uzun olan Çivi Kapanları ve nişancı tüfeklerine yapılan iyileştirmelerle Sezon 7’ye “Elveda” demeye hazırlanın.

PCS 1 Pick’Em Challenge: PUBG Esports, 25 Haziran’da başlayacak PCS 1 etkinliğiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Oyuncular bugünden itibaren PC sürümünde ve 23 Haziran’da konsollarda, PCS 1 için hazırlanan özel eşyaları satın alabilir ve favori takımlarını doğrudan ödüllendirmek için oy kuponlarına sahip olabilirler. Ayrıca oyuncular, oyundaki Espor sekmesine tıklayarak Pick’Em Challenge etkinliğine katılabilirler. Eşyalar, program çizelgesi ve daha fazla bilgi için PUBG blog yazısını inceleyebilirsiniz. Ayrıca, 27-28 Haziran ve 4-5 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek olan PCS 1 Avrupa Büyük Finalleri detayları için resmi turnuva sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Oynanış Güncellemeleri: Güncelleme 7.3’ün odağında C4 ve araç hasarları bulunuyor. Patlayıcı C4 artık fırlatılabilir ve havada patlayarak 25 metrelik alandaki düşmanlara zarar verebilir. Dört tekerlekli araçlar artık isabet ettiği bölgeye göre farklı seviyelerde mermi hasarına maruz kalıyorlar ve sıfır noktasına düşmeden birkaç saniye öncesine kadar patlamıyorlar. Güncelleme 7.3’te kıl payı kaçışların çok popüler olacağına tanıklık edeceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.