ReCore’un ilk 30 dakikası bedava!

Microsoft’un büyük umutlarla piyasaya sürdüğü ancak eleştirilerin hedefi haline gelen yeni oyununu artık satın almadan önce deneyebilirsiniz.

Üçüncü kişi kamerasından oynanan, keşif ve adventure öğeleri de içeren oyun için aynı zamanda büyük bir güncelleme de yayınlandı. Bu güncellemenin odaklandığı nokta ise eleştirilerde aslan payını alan yükleme süreleri. Microsoft bu güncellemenin yükleme süreleri önemli oranda düşürmenin dışında oyunun ses ve grafik performansını artırdığını, elde edilen ama işlenmeyen başarımlarda yaşanan problemleri çözdüğünü ve “çarpışma denetimi” ve pek çok ufak tefek bug’ı da çözdüğünü belirtmekte.

Bunun dışında bu ayki LEVEL dergisinde oyunun incelemesini bulabilirsiniz ki ufak bir de spoiler verelim, Tuna oyunun yapısını fazlasıyla demode bulmuştu.

Ne demiştik, oyunu deneyebileceksiniz. Windows 10 ve Xbox One’da geçerli olan bu uygulamaya göre oyunun ilk 30 dakikası size açık ve yüzyıllar boyunca uyuduktan sonra uyanan ve hiç ummadığı bir dünya ile karşılaşan Joule ve robot arkadaşı Mack’in şaşkınlığına ortak olabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr