Styx: Shards of Darkness ertelendi…

Cyanide Studio bu yılın sonunda piyasaya çıkması beklenen Styx: Shards of Darkness’ın 2017 başlarına ertelendiğini duyururken bir de oynanış videosu yayınladı.

Styx, daha detaylı ve geniş hikayesi, ilk oyunun çok üstüne çıkmasını beklediğimiz içeriği ve yeni oyun motoru Unreal Engine 4 ile göz dolduruyor.

Ertelemenin temelinde de bu detay yatmakta zira oyun geliştirilmeye Unreal Engine 3 ile başlamış ve firma daha sonradan yola Unreal Engine 4 ile devam etme kararı almıştı. Cyanide Studio’dan yapılan açıklamada da ekibin yeni motora adapte olmasının zaman aldığı ve mümkün olan en iyi oyun deneyimini yaşatmak üzere oyunun 2017 başlarına ertelendiği belirtilmiş.

Hikâyeye göre Styx, hırsızlar şehri Thoben’de bir iş üzerindeyken, gizemli bir memur olan Helledryn ile beklenmedik bir anlaşma yapar. Styx olarak göreviniz ise Büyükelçi’nin asasını çalmak. Memurun söylediğine göre bu işin karşılığı ise, bu riske değecek olan Styx’in güç kaynağı büyülü amber olacak.

Hedefinize gizlice ulaşmaya çalışırken Cüceler, Elfler gibi her ırktan yaratığın da bu asanın peşinde olduğunu göreceksiniz. Her ırkın ayrı güçleri olduğu oyunda, görevinizde başarılı olmak istiyorsanız onların güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmeniz gerekiyor. Bu görevde ise suikastçiliğiniz, amber güçleriniz, yetenekleriniz, ekipmanlarınız ve üreteceğiniz etkenler de size yardımcı olacak!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @adogan_ozcan: Geldi yine efendimissssss ... @leveltr https://t.co/alhwXuzKUt
Monster Notebook’tan Ankara’ya dev mağaza! https://t.co/M73RPM4fVe https://t.co/hoyM8NebWm

Flickr