Salt and Sanctuary Steam’de!

Mart ayında PS4 için piyasaya çıkan ve 2 boyutlu Dark Souls olarak yaftalanan Salt and Sanctuary şimdi de PC için piyasada.

Merkezi Washington’da bulunan ve sadece iki kişiden oluşan Ska Studios’un geliştirdiği oyun 2 boyutlu, klasik arcade kamerasından oynana bir aksiyon-rpg.

Sadece sanat yaklaşımıyla değil zorluğu ile de fazlasıyla Dark Souls serisini hatırlatan yapımın Steam fiyatı ise sadece 27 TL. Üstelik kısa süreliğine 24.20 TL’ye sahip de olabilirsiniz.

Ska Studios daha önce Xbox Live Arcade için The Dishwasher serisi ve Charlie Murder gibi hayli başarılı yapımlara imza atmıştı ve Salt and Sanctuary şimdiye dek giriştikleri en iddialı ve ilk multiplatform oyun projesi. Oyunun PsVita versiyonunun da geliştirilmekte olduğunu ancak henüz bir çıkış tarihi verilmediğini de eklemiş olalım.

Oyunun konsol sürümünün kısa inceleme videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr