SteamWorld Heist nihayet ülkemizde de oynanabilecek!

Şimdiye kadar sadece ülkemizde bulunmayan 3DS için piyasaya çıkan SteamWorld Heist ay sonunda PS4 ve PSVita, çok yakında da PC, Xbox One, Wii U ve iOS’a geliyor.

İsveçli Image & Form tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz yıl sonunda Nintendo 3DS’e çıktıktan sonra milyonlarca adet satış yapmayı başaran SteamWorld Heist, nihayet ülkemizde de rahatlıkla oynanabilecek. 19.99$’lık satış fiyatı ile PlayStation 4 ve PsVita için piyasaya çıkması beklenen oyunun diğer platformlar için fiyatı ve çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Ayrıca tüm bu platformlarda The Outsider eklentisi ilk andan itibaren erişilebilir olacak.

SteamWorld Heist her ne kadar platform oyununu andırsa da 2 boyutlu XCOM diyebileceğimiz, stratejik öğelerin ön planda olduğu bir oyun. Diğer taraftan Worms oyunlarında olduğu gibi, 100 farklı silahtan birisini kullanarak ve bu silahları duvarlardan sektirmek, engellerden aşırtmak ve aynı anda birden fazla düşmanı yok etmeye çalışmak suretiyle hayli tanıdık gelebilecek bir oyun mekaniği de sunmakta.

Metacritic puanı 86 olan oyunu merakla bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Farming Simulator 19 oynanış fragmanını yayınladı https://t.co/5auU72QPLO https://t.co/HOQIZZTywu
Razer'dan yeni profesyonel oyun kulaklığı: Razer Ifrit https://t.co/UHzJL3oqVX https://t.co/2Vpun8hKZS

Flickr