The Surge için 14 dakika uzunluğunda oynanış videosu yayımlandı!

Aksiyon bilim-kurgu RPG oyunu The Surge için oyun geliştiricisinin yorumlarıyla birlikte 14 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu yayımlandı.

Geliştirici stüdyo Deck 13’ün oyun tasarımcısı Adam Hetenyi tarafından sunulan oynanış videosunda, CREO’nun esrarengiz endüstriyel ve RND kompleksi Abandoned Laboratories’i keşfediyoruz. Oldukça güzel grafikler sunan oyunun atmosferine videoda şahit olurken, dövüş sistemine ve karakterimizi özelleştirmeye yakından bakıyoruz.

Focus Home İnteractive’nin dağıtımcılığını üstlendiği The Surge 2017 Mayıs ayı içerisinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Klasik macera oyunlarından sıkılanlar için çok kaliteli bir yerli yapım! Beat the Game'i inceledik;… https://t.co/HQdxva5VjS
World of Tanks konsol sürümlerine yeni savaş hikayeleri geliyor! https://t.co/bhrxYYE6gi https://t.co/cbAabT79Yx

Flickr