Uzayda hayatta kalma oyunu Hellion!

Uzayda geçecek olan birinci tekil kamera açısı ile hayatta kalmaya çalışacağımız çok oyunculu oyun Hellion, Steam’de erken erişime geliyor.

Bağımsız yapımcı Zero Gravity tarafından geliştirilen Hellion’nun geri sayımı bugün başladı. PC için çıkacak olan FPS kamera ile oynanacak ve uzayda arkadaşlarımızla hayatta kalmaya çalışacağımız oyun 24 Şubat’ta Steam’de erken erişime geliyor.

İnsanlığın yeni bir koloni kurma umuduyla çıktığı uzun bir yolculuktan sonra uzayda bir buz hücresinde gözlerini açacak olan oyuncular burada hayatta kalmaya çalışacaklar. Açık dünya şeklinde olacak Hellion’da oyuncuların uçsuz bucaksız uzayda terk edilmiş uzay gemilerini ve harap karakollarını, insanlığım umut bağladığı bu cennet gezisinin neden bu şekilde bir mezarlığa dönüştüğünü bulmaları gerekiyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@feritemresoydan Firmalardan gelen basın bültenleri nadiren de olsa sıkıntılı olabiliyor, hemen fark edip el attık. :)
Team Razer ve Evil Geniuses yeniden…. https://t.co/gXdKsryihw https://t.co/o1rxNgvDYg

Flickr