WWE 2K17, 7 Şubat’ta PC’ye geliyor!

2K, ünlü amerikan güreşi oyun serisinin yeni oyunu olan WWE 2K17’nin 7 Şubat 2017’de PC için tüm dünyada satışa sunulacağını duyurdu.

WWE video oyunları arasından en geniş kadrosuna sahip olan WWE 2K17’nin PC versiyonu, PlayStation 4 ve Xbox One konsollarındaki versiyonlarla aynı oyun içi içeriğine sahip olacak. Oyuncular WWE 2K17 Standart Edition ve WWE 2K17 Deluxe Edition arasından seçim yapabilecek. Ayrıca bugüne kadar PlayStation 4, Xbox One için yayınlanan tüm WWE 2K17 DLC içeriği çıkış günü itibariyle PC için de mevcut olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr