TESO’ya Morrowind ile beraber Warden sınıfı geliyor!

The Elder Scrolls Online’ın ait olduğu evreni ne kadar iyi yansıttığına dair tartışma uzayıp gider.

The Elder Scrolls fanları bu konuda büyük bir fikir ayrılığına sahipler. Ancak benim için tartışılmayacak konu, oyunun MMORPG olarak değerlendirildiğinde oldukça başarılı bir yapım olduğudur.

Yapımcı ekip Zenimax oyunun yeni genişleme paketi, Morrowind’in 6 Haziran’da yayınlanacağını duyurmuştu duyurmasına, ancak daha sonra açıkladıkları yeni sınıf birçok TESO oyuncusunu çok daha fazla heyecanlandırmış olabilir. Yapımcı ekip, oyunun internet sitesinde yayınladıkları bir gönderi ile, yeni sınıf Warden’ı oldukça detaylı şekilde açıkladı ve her bir yeteneğine değindi. Elbette onlarca yeteneği tek tek açıklamayacağım ancak kabataslak olarak Warden’ı ele alacağım.

Kendisi güçlerini doğa kaynaklı olarak kullanabilen çok yönlü bir sınıf olacak. Yani kendisini hasar odaklı, şifacı veya tank olarak geliştirebileceksiniz. Oyun tarzınıza göre şekillenen Warden, aynı zamanda yanında savaşabilmesi için evcil hayvan çağırabilecek. Böylece özellikle hasar kabiliyetini artıracak.Warden eminim, oldukça fazla seçilen bir sınıf olarak karşımıza çıkacaktır.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Two Worlds 2’ye yedi sene sonra genişleme paketi geliyor! https://t.co/uTlUAl9lO5 https://t.co/GXCTrIvkGb
FIFA 17 oynamanın en ucuz yolu: Origin Access https://t.co/YPSa1kOQnh https://t.co/ATpWF20lcL

Flickr