Ücretsiz MMO oyunu WildStar yarın Steam’de!

Ücretsiz MMO oyunu WildStar, bir çok aksaklığın ardından sonunda aramıza katılıyor.

Bir zamanlar yapımcısı Carbine’in yöneticilerinden birinin “free-to-play formatı iğrenç oyunlar içindir” sözünün mürekkebi kurumadı ama Wildstar tamamen ücretsiz ve free-to-play olarak Steam’de yerini aldı.

Diğer ücretsiz oyunlar gibi oyun içi satın almaların (microtransactions) mevcut olduğu Wildstar bugünden itibaren denemek isteyen herkes tarafından ücretsiz olarak edinilebilir ve oyunun da bu taze oyuncu akışına fena halde ihtiyacı var.

Bilindiği gibi Çin sürümü az rağbet gördüğü için iptal edilen ve çalışlarının da %40’ının işten çıkartıldığı oyun, Amerika ve Avrupa için elbette bazı değişiklikler ile birlikte geliyor.

Carbine’ın geri kalan ekibi ise oyun üzerinde çalışmayı sürdürecek.

8 ay önce yayınlanmış olan tanıtım, değişiklikler her ne kadar fazla olsa da oyun hakkında sizlere bir fikir verebilir.:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @adogan_ozcan: @leveltr kıyıp açamadım :) arkadaşın dergisini okudum ben açmadım https://t.co/LaOjrqiICT
Street Fighter 5’ın yükleme ekranını yok eden mod! https://t.co/htl0iUkvzR https://t.co/K0B6NfUBK0

Flickr