HEX: Shards of Fate’ten üç yeni deste!

HEX: Shards of Fate – Signature-Deck’ler müsabaka ve turnuvalarda başarılı olma imkânı sağlıyor.

Ünlü kart takası profesyonelleri oyuncuya karşı oyuncu düelloları için tasarlanan üç yeni deste sunuyor.

Yayıncı Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment, müsabakalarda başarılı olma imkânı sağlayan üç yeni Signature-Deck yayınladı. Kart setleri, önceden kapsamlı bir kart koleksiyonu hazırlamaya gerek kalmadan turnuva ve ödül mücadelelerine hızlı bir giriş yapmayı sağlıyor.

screenshot-2

60’ar karttan oluşan bu desteler HEX: Shards of Fate ve başka kart takası oyunlarındaki başarılı desteleriyle meşhur Jeff Hoogland, Chris VanMeter ve “Varranis” adlı oyuncular tarafından oluşturuldu. Türünün tipik özelliği olarak bu üç deste farklı farklı oyun stilleri ister. “Yotul Burn” seti çok hızlı bir oyun akışına sahipken “Ardent Assault” destesinin gücü oyunun ortalarına doğru belirginleşir. “Pathfinder Control” ise tam adına yakışır şekilde oyunun odak noktasını savaş alanındaki olayların kontrolüne kaydırır.

screenshot-1

“Yotul Burn” – hızlı ve tehlikeli
Jeff Hoogland çok sayıda büyük turnuvaya katılmış olan profesyonel bir TCG oyuncusudur. Kan ve yakut kırıklı “Yotul Burn” adındaki deste yapısı hızlı bir oyun stili sağlarken rakibe büyük bir baskı uygular. Bunu doğrudan hasar veren ve rakibi hızlı hareket etmeye zorlayan “Çatlayan Yıldırım” gibi eylem kartlarıyla gerçekleştirir. Saldırıda rakibin tüm yaralı Şampiyon ve birimlerine iki hasar puanı daha veren “Girdap Yaratan Kasap” gibi saldırgan ordular bu seti harika bir şekilde tamamlar ve zafere giden yolun önünü açar.

“Ardent Assault” – Hamle hamle zafere
Elmas ve yakut Chris VanMeter’in “Ardent Assault” destesini özelleştiren kaynaklardır. 20’den fazla TCG tecrübesi sayesinde “oyun ortasına” odaklanan desteleri kullanmayı iyi biliyor. “Ardent Assault” ilk turlarda daima gelişir ve sonraki turlarda tüm potansiyeline ulaşacak şekilde güçlenir. Oyun alanında kendi kontrolüne sahip tüm birliklere bir tur boyunca iki saldırı puanı ve bir savunma değeri veren “Ardor Subayı” bu oyun stiline iyi bir örnektir.

“Pathfinder Control” – Her şey kontrol altında
TCG’yi çocukluğunda oynamaya başlayan ABD’li “Varranis” HEX: Shards of Fate için “Pathfinder Control” destesini hazırladı. Büyük haftalık kupalarda galibiyetler kazandı ve dünya çapındaki turnuvalara katılan başka kart oyuncularına koçluk yaptı. Onun setinde elmas, vahşi doğa ve safir kırıkları kaynaşıyor ve böylece çok kontrollü ve koordinasyonlu bir oyun meydana getiriyor. Destenin hedefi avantaj sağlamak için rakip saldırılara “Karşı Büyü” ile karşılık vermektir. Ancak odak noktası “Yıldız Işığı İz Arayıcısı” birlik kartıdır. Bu kart ya destedeki diğer kartlar tarafından desteklenir ya da çok güçlü Coyotl Dalavereci’sinin oyuna girmesine yardımcı olur.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr