Battlefield V’in Battle Royale modu duyuruldu!

Bi sen eksiktin demek istiyorum, son aylarını yüzlerce saat Battle Royale oynayarak geçirmiş biri olarak.

Battlefield V cephesi önümüzdeki aylar boyunca gündemden düşmeyecek, her yeri gelişme ile içimizi kıpır kıpır edecek başlıklardan birisi. Electronic Arts da büyük ümit beslediği yeni oyununa çıkışının ardından Royale adı altında bir Battle Royale modu ile zenginleştirmeyi ve tüm dünyayı saran bu çılgınlığa bir el vermek istiyor.

Modun ana hatlarının PUBG ve türevlerinin oturttuğu temellere dayanacağını düşünsek de DICE bu modun “daha önce gördüğümüz gibi bir şey olmayacağını” iddia ediyor.

Bakalım önümüzdeki günlerde neler göreceğiz. Oyunun E3 sırasında yayınlanan Multiplayer fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr