div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

Bus Simulator 18’e Türkçe Dil Desteği!

- Advertisement -

13 Haziran 2018 tarihinde raflara gelecek olan Bus Simulator 18 nihai sona yaklaştıkça astragon Entertainment GmbH ve oyunun yapımcısı stillalive studios sizlere oyunun çoklu oyuncu özelliklerini sunuyor.

Bus Simulator 18’in resmi çoklu oyuncu videosu merakla beklenen özelliklere yakından bakmanıza imkân veriyor. Bus Simulator 18’de oyuncular üç arkadaşa kadar toplanıp kendi otobüs şirketlerini kurma imkanına sahip olacaklar. Bu şekilde grup, bir Avrupa şehri olan Seaside Valley’de başarıdan başarıya koşabilecekler. Yeni senkronize çoklu oyuncu sayesinde otobüs ve simülasyon hayranları benzersiz bir tecrübe yaşayacaklar!

Oyuncular mevcut otobüs filolarını geliştirmek ya da kendi filolarını kurmak için imkân bulurken Bus Simulator 18’de gerçek zamanlı chat imkanı buluğ senkronize bir oynanış tecrübesi yaşayacaklar. Şehir içinde otobüs ile turlarken sadece gerçek zamanlı şekilde birbirlerine rastlamayacaklar aynı zamanda iş arkadaşlarının otobüslerine binerek ya da onları kendi otobüslerine alarak istedikleri yerlere bırakabilecek ya da farklı rotaları denemek için yol üstünde araçları değiştirebilecekler.

Sanal çoklu oyuncu şirketinizde bir arkadaşınız oyuna katılamadığında takım arkadaşları onun yokluğunda ister tek başına isterse de daha küçültülmüş bir ekip ile gündelik işlerine devam edebilecekler. Bunun yanında vardiya sonunda dileyen oyuncular Seaside Valley’nin keyfini yürüyerek de çıkartabilecekler. Bunu ekipçe yapmak daha da muhteşem bir tecrübe haline gelecek.

Elbette bu yürüyüş boş boş olamayacak. Oyuncular bu şekilde şehre yayılmış olan gizli eşyaları toplayabilecek ve yanında muhteşem manzaralara şahit olacaklar.

Bus Simulator 18 oyunu PC için 13 Haziran 2018’de tavsiye edilen 29.99 Avro, 34.99 USD, 26.99 GBP fiyat etiketleri ile raflarda olacak.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler