Bus Simulator 18’e Türkçe Dil Desteği!

13 Haziran 2018 tarihinde raflara gelecek olan Bus Simulator 18 nihai sona yaklaştıkça astragon Entertainment GmbH ve oyunun yapımcısı stillalive studios sizlere oyunun çoklu oyuncu özelliklerini sunuyor.

Bus Simulator 18’in resmi çoklu oyuncu videosu merakla beklenen özelliklere yakından bakmanıza imkân veriyor. Bus Simulator 18’de oyuncular üç arkadaşa kadar toplanıp kendi otobüs şirketlerini kurma imkanına sahip olacaklar. Bu şekilde grup, bir Avrupa şehri olan Seaside Valley’de başarıdan başarıya koşabilecekler. Yeni senkronize çoklu oyuncu sayesinde otobüs ve simülasyon hayranları benzersiz bir tecrübe yaşayacaklar!

Oyuncular mevcut otobüs filolarını geliştirmek ya da kendi filolarını kurmak için imkân bulurken Bus Simulator 18’de gerçek zamanlı chat imkanı buluğ senkronize bir oynanış tecrübesi yaşayacaklar. Şehir içinde otobüs ile turlarken sadece gerçek zamanlı şekilde birbirlerine rastlamayacaklar aynı zamanda iş arkadaşlarının otobüslerine binerek ya da onları kendi otobüslerine alarak istedikleri yerlere bırakabilecek ya da farklı rotaları denemek için yol üstünde araçları değiştirebilecekler.

Sanal çoklu oyuncu şirketinizde bir arkadaşınız oyuna katılamadığında takım arkadaşları onun yokluğunda ister tek başına isterse de daha küçültülmüş bir ekip ile gündelik işlerine devam edebilecekler. Bunun yanında vardiya sonunda dileyen oyuncular Seaside Valley’nin keyfini yürüyerek de çıkartabilecekler. Bunu ekipçe yapmak daha da muhteşem bir tecrübe haline gelecek.

Elbette bu yürüyüş boş boş olamayacak. Oyuncular bu şekilde şehre yayılmış olan gizli eşyaları toplayabilecek ve yanında muhteşem manzaralara şahit olacaklar.

Bus Simulator 18 oyunu PC için 13 Haziran 2018’de tavsiye edilen 29.99 Avro, 34.99 USD, 26.99 GBP fiyat etiketleri ile raflarda olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Milli Mücadele’nin 100. yılında Doğan Burda Dergi Grubu olarak tüm dergilerimizin kapağını ay yıldızlı bayrağımızl… https://t.co/PUNisqaMl5
Ah, gençliğimiz… World of Warcraft Classic’i yerinde, Warcraft Summit 2019'da denedik! https://t.co/yBIVXvGx79 https://t.co/ZU1skFMAuO

Flickr