CoD: Modern Warfare Remastered için disk şart mı?

Gözüken o ki Call of Duty: Modern Warfare Remastered’ı oynamak için Call of Duty: Infinite Warfare diskine de ihtiyacınız olacak.

İlk başta akıllara bazı sorular gelecektir. Öncelikle Call of Duty: Infinite Warfare’i dijital olarak satın aldıysanız Call of Duty: Modern Warfare Remastered oynamak için diske ihtiyacınız olmayacak.

Kısacası bu kısıtlama sadece oyunu kutulu olarak satın alan kullanıcılar için, peki ama Activision’ın aklından neler geçiyor? Modern Warfare Remastered’ı oynayabilmek için Infinite Warfare’in Legacy veya Digital Deluxe Edition paketlerinden birini satın almamızın gerekmesi bile büyük bir öfke uyandırmışken, üstüne neden böyle bir kısıtlama getirme ihtiyacı hissettiler?

Durum aslında anlaşılabilir ve Activision’ın yeni oyunlarına ne kadar güvendiğini göstermesi açısından dikkat çekici zira firma bu hareketle firma oyuncuların CoD: Modern Warfare Remastered’ı oynayıp, CoD: Infinite Warfare disklerini takas etmesini engellemek istiyormuş gibi gözüküyor.

Siz ne düşünüyorsunuz, bir de size soralım?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr