Tarihin en hızlı satılan FIFA’sı!

İngiltere’de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları belli oldu ve FIFA 17 beklendiği gibi zirveye yerleşti, üstelik rekor kırarak!

Bu senenin FIFA oyununun yılın en iyi spor oyunu olup olmadığı tartışılabilir ama bu gibi şüpheler oyuncuları pek de etkilememiş gibi gözüküyor. Oyun FIFA 17’nin ilk hafta satışlarına oranla %18 daha fazla satarak liderliğe yerleşirken FIFA 13’ün açılış haftası rekorunu da kırmayı başardı.

Microsoft tarafında da sevindirici gelişmeler yaşandı bu arada. Xbox One’ın yanında Windows 10 için de piyasaya çıkan Forza Horizon 3, toplamda sekiz oyunun bulunduğu Forza ailesinin en hızlı satış yapan üçüncü üyesi olmayı başarırken, geçen haftanın toplam satışlarında da iki numaraya yerleşti.

İngiltere Top 10:
1.FIFA 17
2.Forza Horizon 3
3.Lego Star Wars: The Force Awakens
4.BioShock: The Collection
5.XCOM 2
6.PES 2017
7.Destiny: The Collection
8.Rocket League
9.NBA 2K17
10.Grand Theft Auto V

image-img

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore Yıl Sonu İndirimleri başladı! https://t.co/KBW5daQViy https://t.co/wciI74IuYK
Sevilen macera oyunu Black Mirror geri dönüyor! https://t.co/SEXTiuJvJe https://t.co/A1X4UvNwKO

Flickr