Optik disk sürücüsüz Xbox One S tanıtıldı!

Bir süredir konuşulduğu gibi Xbox One S ailesinin disk sürücüsüz versiyonu (Kod adı: Maverick) duyuruldu ve 7 Mayıs tarihinde piyasada olacağı açıklandı.

Xbox One S: All-Digital Edition adıyla satılacak olan konsol, firmanın üretim maliyetlerini düşürerek oyunculara daha uygun bir fiyattan sunmayı hedeflediği bir alternatif ve Xbox serisinin disk sürücüden vazgeçtiği anlamına gelmiyor. Fiyatı konusunda ise henüz resmi bir açıklama yok.

1TB’lık versiyonuyla tanıtılan ürünün içinde Minecraft, Forza Horizon 3 ve Sea of Thieves oyunları da yüklü olarak gelecek.

Xbox One S: All-Digital Edition, Xbox cephesinden beklenen haberlerin ilki aslında. Microsoft’un 2020 yılı içinde bizi tanıştırmayı amaçladığı yeni nesil konsollarda disk sürücüsü kullanmaya devam edeceğini de hatırlatalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr