Gears of War 4 için yeni DLC geliyor!

Paraları al ve koş!

Gerçek hayattaki EL-P ve Killer Mike adındaki 2 rapçı adamı Gears of Wars 4 – Run the Jewels, DLC’sinde ana karakter olarak kullanılmış. Artık Gears of War 4 için kullanılabilen 2 karakter oldular.

Bu DLC ile birlikte Gears of War 3’deki eski haritaları ve satın alma seçenekleri de beraberinde geliyor.

Bu DLC’de 18 adet yeni silah, yeni amblemler, yeni minik görevler ve en önemlisi 2 havalı karakterimiz bulunmakta. Üstelik fiyatı 20$ (bence böyle bir DLC için gayet uygun.) Bahsettiğimiz Gears of War 3’deki haritalar ise Drydock ve Checkout haritaları olacak. Aynı zamanda DLC’yi satın alan oyuncular erken erişime sahip olacak ama direkt oyuna sahipseniz DLC için 8 Kasım’a kadar beklemesi gerekecek.

Bu olay bana Tomb Raider 2013’deki Zachary Levi‘i hatırlattı. Tıpkı Gears of Wars 4 – Run the Jewels’daki gibi gerçek insanları kullanıp oyunlarda karakter olarak uyarlamak son zamanlarda kullanılmaya başladı. Zachary Levi’de gerçek insandan uyarlanmıştı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr