700’den fazla Roguelike oyun tek torrent’te, üstelik bedava!

Seneler önce dungeon-crawler olarak nitelenen oyunların alt türü olarak son yıllarda görmeye başladığımız Roguelike oyunlar giderek popülerleşiyor.

Tıpkı amaçsızca yem peşinde koştuğunuz meşhur yılan oyunu gibi, genellikle anlatılmamış hikayeleri, her seferinde baştan oluşturulan zindanları ve RPG öğeleri ile her biri yüzlerce saat boyunca sizi esir etmeye and içmiş bu yapımların 700 adedi yaklaşık 7gb boyutunda bir torrent olarak sizlere ulaşma peşinde.

Torrent deyince aklınıza başka bir şey gelmesin, oyunların tamamı freeware olarak sunulan yapımlar, aralarında da Angband ve Caves of Qud gibi tanınmış pek çok yapım mevcut.

Torrenti şu adresteki linklerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz: Tık

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Gladman 2 years ago | Cevapla
    Baya eğlenceli oyunlar. Paylaşım için teşekkürler.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr