Age of Empires 2’nin yeni ek paketi yarın piyasada!

Vaktiyle projemizi geç teslim etmemize yol açıp, bizlere altı ay daha okul yolu yürütmüş olan Age of Empires 2’ye yeni eklenti geliyor.

Age of Empires 2: The African Kingdoms HD adını alan eklenti yarın satışa sunulacak ancak halen fiyatı açıklanmış değil, bizim tahminimiz The Forgotten eklentisine benzer, yani 18-24tl aralığında olması yönünde.

Microsoft bu eklenti için oyunun fanları ile beraber çalışmış ve piyasaya çıkmasının üzerinden 15 sene geçmiş bir oyunun hala bu kadar genç kalabilmesi de müthiş. Özellikle de günümüzde oynanabilecek kalitede ne kadar az RTS var düşündüğünüz zaman.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr