App Store’da 8, Steam’de 39 tl!

Warhammer/Warhammer 40K oyunları bu aralar bulabildikleri her platformu işgal etmekle meşgul.

Elbette en büyük beklentiyi oluşturan oyun Total War: Warhammer, ancak chaos’un çılgınlığı durdurulabilecek gibi değil. Bunun son üyesi olan Warhammer 40K: Deathwatch, 21 Ağustos’ta App Store üzerinden satışa sunulmuştu ve nihayet PC kullanıcılarına da Steam üzerinden ulaştı.

Bu noktada ufak bir problem var, App Store’da 7.99tl fiyatla satın alabildiğiniz oyunun “aynısının” Steam sürümü %10 indirimle 35.10tl fiyat etiketine sahip, yani asıl fiyatı 39tl!

Şimdiye kadar kullancılardan ortalamanın üstünde puanlar alan Warhammer 40K: Deathwatch – Enhanced Edition elbette PC sürümünde HD çözünürlüklerle güçlendirilmiş Unreal Engine 4 desteğine, daha kaliteli kaplamalara, mouse için yeniden elden geçirilmiş oynanışa ve Dark Angels, Imperial Fists ve Black Templar adlı özel ve birbirinden güçlü yeni Space Marine birliklerine sahip.

WH40K serisinden babam çıksa alırım diyorsanız fiyatı önemseyeceğinizi sanmıyorum, en azından ben öyle yapacağım. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr