Batman: Arkham Knight yeniden PC’de!

Oyunun bir süre önce satışı durdurulan PC versiyonunun yılan hikayesine dönen yeniden satışa dönme durumu nihayet netleşti.

Oyunun geliştiricisi Rocksteady’den yapılan açıklamaya göre oyun 28 Ekim tarihinde Türkiye saati ile 19:00’da Steam üzerinden satışa sunulacak, yani kısaca piyasadan çekildikten dört ay sonra oyun geri dönüyor. Burada yazmaya bile gerek yok ama oyunun PC versiyonu hatırlanacağı üzere çok ciddi teknik problemlere ve ödeyeceğiniz parayla ikinci el bir otomobil satın alabileceğiniz ekran kartlarını bile ağlatacak derecede optimizasyon sorunlarına sahipti.

PC versiyonu Çarşamba günü devreye girdiğinde konsol versiyonları için daha önce çıkmış tüm içeriğe de sahip olacak, en azından bunlar için ayrıca beklemek zorunda kalmayacaksınız. Buna göre fotoğraf modu, Big Head modu, Arkham Asylum: Batman skin’i ve AR challange’lar tüm kullanıcılara sunulacak. Elbette Season Pass sahibi olanlar yayınlanmış ücretli DLC içeriğine de bedava ulaşabilecek.

Yaşanan problemlerin ardından WB Games oyunun PC versiyonunun Rocksteady tarafından değil Iron Galaxy tarafından port edildiğini açıklamak durumunda kalmıştı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr