Beklenen Hearthstone genişleme paketinin çıkış tarihi!

Blizzard tarafından yapılan kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft en çok oynanan ücretsiz oyunlardan biri olmuştu. Geçen ay oyuna yeni kartlar ekleyecek olan genişleme paketi duyurulmuştu.

The Grand Tournament ismindeki genişleme paketinin çıkış tarihi olarak Ağustos ayı verilmişti ancak Ağustos ayının ortalarına gelinmesine rağmen genişleme paketi hala gelmedi. Oyunun yapımcı firması genişleme paketinin çıkış tarihini sonunda açıkladı. Oyuna The Grand Tournament paketlerini ve 132 adet kart ekleyen genişleme paketi 24 Ağustos tarihinde çıkacak. Paketler 50’lik set halinde ön siparişe çıkmıştı. Ön sipariş verenler paketlerini 24 Ağustos tarihinden itibaren açabilecekler. Paketlerini oyunun parası olan altınla almak isteyenler de yine 24 Ağustos tarihini bekleyip genişleme paketi çıktıktan sonra satın alıp paketlerini açabilecekler.

Öte yandan yeni gelen genişleme paketiyle oyuna inspire isimli bir özellik eklendiğini ve bu özelliğin kahramanımızın özel gücünü kullandığımızda devreye girdiğini hatırlatmayı unutmayalım.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr