Beyond: Two Souls nihayet PS4’e geliyor!

Sonunda geliştirici Quantic Dream tarafından Beyond: Two Souls için çıkış tarihinin önümüzdeki hafta, yani 26 Kasım Perşembe günü olduğu açıklandı!

Oyun nihayet PlayStation 4 versiyonuyla (Remastered değil!) karşımıza çıkıyor ancak Heavy Rain için Mart ayını beklememiz gerekiyor.

Ellen Page ve Willem Dafoe’yu artık 1080p’lik çözünürlük ve geliştirilmiş kontroller ile yönetebileceğiz. Oyunu şimdi satın alırsanız uygun bir indirimle Heavy Rain ve Beyond: Two Souls oyunlarını içeren double pack’e de sahip olabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr