Monster Hunter: World rüzgarı dinmiyor!

PS2 günlerinde tanıştığımız ve vasat bir aksiyon oyunu olarak başladığı yolculuğunda her oyunuyla kalitesini biraz daha artıran Monster Hunter: World, tek oyun bazında Capcom tarihinin en yüksek satış rakamına ulaştı.

Sadece Nintendo platformlarına çıkan son oyunların aksine PS4 ve Xbox One için geliştirilen, sonbaharda da PC’ye gelecek olan oyun, yan hikayeler de dahil edildiğinde 100 saati zorlayabilecek bir eğlence vadediyor. Bunun satışlara yansıması da Capcom’un yüzünü güldüren bir diğer etken zira şimdiden 7.5 milyon rakamı aşılmış durumda.

7.5 milyon önemli bir rakam çünkü Monster Hunter: World’un sadece serinin eski oyunlarından değil Devil May Cry, Street Fighter ve Mega Man serilerinin herhangi bir oyununu da geride bıraktığını müjdeliyor. Temelinde özellikle Uzak Doğu’da sahip olduğu popülerliği tüm dünyaya taşımaya çalışan oyun bu işi şimdiden kotardı denilebilir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG'nin muhteşem basın kitini görünce ilk tepkimiz: NEDEN POSTERLER ARKALI ÖNLÜ? 🤣 #pubg https://t.co/sTEAatsJ4H
Razer Raiju Ultimate'i test ettik! https://t.co/zImY3AdDTh https://t.co/nWXdvAh22Y

Flickr